Bu bir zorunlu Çerez Kullanım bildirisidir. Bu siteyi kullanarak GüneyAhsap.Com 'un Çerez Politikasını kabul etmiş olursunuz.

Teslimat Bilgileri ve İade Koşulları

Teslimat

Siparişiniz, kargoya ön görüşmede belirtilen süre içerisinde teslim edilir. Ürününüz kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size E-posta veya SMS ile gönderilmektedir.

Hasarlı Ürün Değişim / İade

Siparişinizi kargodan teslim aldıktan sonra paketi açtığınızda tespit ettiğiniz kırık, çatlak vb. durumlarda, kargo teslim saati itibariyle 24 saat geçmeden firmamıza yazılı olarak bildirilen tüm değişim talepleriniz olumlu değerlendirilecektir. Hasar sebebiyle iade taleplerinizde ürün bedeli, kargo firmasından tahsil edilmesine müteakip tarafınıza iade edilecektir.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 7 (yedi) gün içerisinde kargo ile kargo bedelini ödeyerek tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Gelen ürün öncelikle Güney Ahşap tarafından incelenir. Güney Ahşap üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 15 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilir. Bu süre Güney Ahşap 'ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İade Adresi:

Güney Ahşap - Bayram Güney

Gürgenpınarı Mevkii

Merkez/Bartın